Як ми повідомляли (https://www.college.uzhnu.edu.ua/news/studenti-koledzhu-vzyali-uchast-v-internet-olimpiadi-z-ukra%d1%97nsko%d1%97-movi-ta-literaturi.html), 13 жовтня 2021 року студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» узяли участь в XI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури.

Учасники виконували завдання в комп’ютерному класі Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ». Методичну підтримку забезпечили голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін загальноосвітнього циклу М.В. Андрусь та адміністрація коледжу. Технічно захід супроводжував І.І. Щербан.

За підсумками олімпіади троє студентів 2 курсу спеціальності «Туризм» стали призерами:

• Амалія Сухар нагороджена дипломом ІІ ступеня,
  • Крістіна Повхан та Олександра Павлович – дипломами ІІІ ступеня.

Бодана Гичка, Марія Йовжій, Світлана Клецко, Інна Панько, Лоредана Попович та Діана Якуб отримали сертифікати учасників.

Викладач української мови та літератури І.Ф. Шаркань, яка готувала студентів, відзначена свідоцтвом про підготовку переможців XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з української мови та літератури.