13 жовтня 2021 року студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» узяли участь в XI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». Готувалися разом зі своїм викладачем української – І.Ф. Шаркань.

Захід відбувся дистанційно, тому студенти виконували завдання в рідному коледжі.

Урочисто відкрили захід заступник директора з навчально-виховної роботи К.С. Папп та голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін загальноосвітнього циклу М.В. Андрусь, які побажали студентам уважності, витримки, рівноваги.

Завдання олімпіади були спрямовані на повторення матеріалу, вивченого минулого року. Хоч олімпіада й відбувалася онлайн, але технічних труднощів не виникало. Студенти зайшли на сторінку освітнього проєкту «На Урок», увели особистий пароль, а це дозволило кожному продемонструвати реальний рівень знань. На виконання завдань для студентів було відведено 40 хвилин.

Результати будуть оголошені 25 листопада.