Правила прийому до Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» у 2021 році розроблені Приймальною комісією коледжу відповідно до законодавства України та Умов прийому для здобуття фахової передвищої освіти затверджених наказом Міністерства освіти і науки України  від 30 жовтня 2020 року № 1342 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11 грудня 2020 року №1235/35518, затверджені Вченою радою Державного вищого навчального закладу «Ужгородського національного університету». Правила прийому діють протягом календарного року.

Новації вступної кампанії у 2021 році:

• Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які не склали ЗНО можуть здати вступні іспити у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі до початку подачі заяв та документів – їм надається можливість спочатку скласти вступні іспити, а потім подавати документи до коледжу.
  • Для даної категорії абітурієнтів вступні іспити проводяться в кілька потоків: з 01 по 13 липня включно (для вступників, які претендують на місця державного замовлення). У період з 14 по 02 серпня можуть проводитись додаткові сесії іспитів для вступників, які вступають виключно на місця за кошти фізичних або юридичних осіб.
  • Вступники, які здаватимуть вступні іспити з 01 по 13 липня, повинні пройти реєстрацію на сайті Природничо-гуманітарного фахового коледжу  в період з 15 по 30 червня 2021 р., шляхом заповнення заяви-анкети та надіславши на електронну пошту коледжу паспортні дані та документ про здобуття повної загальної середньої освіти.
  • Правилами прийому також передбачено продовження періоду проведення вступних випробувань для вступників на основі базової загальної середньої освіти (з 14 по 24 липня). Для забезпечення проведення вступної кампанії, з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.
  • Додатковий прийом документів на основі базової загальної середньої освіти виключно за кошти фізичних або юридичних осіб Природничо-гуманітарний  фаховий коледж визначає самостійно своїми Правилами за умови  додаткового зарахування не пізніше 31 серпня;
  • Під час вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, у разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25%;

Терміни вступної компанії:

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти:

1) прийом заяв починається 29 червня та закінчується 13 липня;

2) вступні іспити та співбесіди проводяться : з 14 липня до 24 липня;

3) рейтинговий список оприлюднюється 27 липня;

4) зарахування вступників відбувається:

за державним замовленням – не пізніше 31 липня;

за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше ніж 03 серпня, додаткове зарахування – не пізніше ніж 31 серпня;

Додатковий прийом документів на основі базової загальної середньої освіти:

1) прийом заяв починається  05 серпня та закінчується 12 серпня;

2) вступні іспити проводяться з 13 до 17 серпня;

3) рейтинговий список оприлюднюється не пізніше 19 серпня;

4) зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб  відбувається – не пізніше ніж 31 серпня 2021 року.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти:

1) реєстрація електронних кабінетів вступників, розпочинається 01 липня;

2) прийом заяв та документів починається з 13 липня та закінчується:

• 26 липня - для осіб, які вступають на основі вступних іспитів;
  • 02 серпня - для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО;

3) вступні іспити проводяться з 01 до 02 серпня ( в декілька потоків);

4) рейтингові списки осіб оприлюднюються не пізніше 05 серпня.

5) зарахування вступників відбувається:

• за державним замовленням - не пізніше 14 серпня;
  • за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 20 серпня (додаткове зарахування на вільні місця за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 30 вересня);

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання визначаються Правилами прийому Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ».

1) прийом заяв та документів розпочинається 13 липня та закінчується 02 серпня;

2) вступні іспити проводяться з 03 до 07 серпня;

3) рейтингові списки вступників оприлюднюється не пізніше 09 серпня;

4) зарахування вступників відбувається:

• за державним замовленням - не пізніше 15 серпня;
  • за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 20 серпня (додаткове зарахування на вільні місця за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше ніж 30 вересня);     \