Я, Баранова Юліанна Євгеніївна, студентка групи ФК-11, вирішила спробувати себе у ролі голови студентського самоврядування Природничо-гуманітарного коледжу. З роботою студентської ради я ознайомилась ще з вересня 2018 року, швидко влилася в студентську родину і довела своїм колегам, що я ініціативна, відповідальна та активна.

Уже з перших днів навчання я допомагала в проведенні багатьох заходів, організовувала конкурси та різні концерти. В школі я брала участь у діяльності шкільного самоврядування і протягом року його очолювала. Окрім того, була заступником голови волонтерського руху, що при міській раді, є учасником багатьох проектів нашого міста, веду активний спосіб життя і вдало поєдную громадську діяльність з навчанням .

Враховуючи мій досвід, ентузіазм та бажання працювати з студентами, вважаю, що  саме я повинна стати головою студентського самоврядування.

Найперше хочу познайомити Вас зі складом моєї команди:

1. Шукаль Крістіна – студентка групи БО-21.
  2. Боричок Артур – студент групи ФК-11
  3. Галас Антоніна – студентка групи ФК-11
  4. Курта Владислав – студент групи КН-22

Разом з командою  ми обговорили і вирішили основні цілі і завдання , котрі ми ставимо перед собою, зокрема:

1) забезпечення і захист прав та інтересів студентів;

2) залучення студентів до активної участі в громадському житті коледжу;

3) сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;

4) налагоджування співпраці з різноманітними молодіжними організаціями нашого регіону;

5) підтримка та реалізація студентських ініціатив;

6) проведення різноманітних конкурсів;

7) заохочення студентів до спортивного життя коледжу;

8) залучення студентів до волонтерської  діяльності та до співпраці з благодійними фондами України;

9) контроль за поведінкою студентів під час навчального процесу;

10) приймання скарг від студентів, що стосуються їх перебування  та проживання в стінах нашого навчального закладу;

11) налагодження співпраці з університетським студентським самоврядуванням;

12) удосконалення та розвиток організації масових студентських заходів;

13) національно- патріотична пропаганда, зустрічі з видатними постатями сучасної історії України ;

14) удосконалення студентського побуту та проживання в гуртожитському корпусі.

Нашим кредо є слова: " Хто як не ми?", бо вважаємо, що саме за нами майбутнє нашого українського суспільства. А все починається з нас! І нехай переможе найкращий!Nike Air Jordan 1 Retro