Згідно з Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” на підприємствах, в установах, організаціях можуть створюватись професійні спілки. Метою діяльності профспілок є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Членами профспілок можуть бути особи, які працюють на підприємстві, в установі, організації; фізичні особи; особи, які забезпечують себе роботою самостійно; особи, які навчаються в навчальному закладі.

Саме з цією метою, у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ УжНУ була створена Первинна профспілкова організація студентів.

Основними напрямками діяльності ППОС Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ«УжНУ» є наступне:

  • здійснення соціального та правового захисту студентства;
  • організація його оздоровлення та санаторно-курортного лікування;
  • організація змістовного проведення дозвілля студентської молоді;
  • сприяння їй у працевлаштуванні у вільний від занять час;
  • представлення інтересів студентського колективу у Вченій раді і ректораті УжНУ та ін.

Вступивши до ППОС Природничо-гуманітарному коледжу ДВНЗ «УжНУ», кожен із ВАС, студенти, може розраховувати на те, що наша організація гідно представлятиме і відстоюватиме права та інтереси кожного перед адміністрацією коледжу й університету, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також в інших об’єднаннях громадян.

ППОС Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ УжНУ може впевнено запропонувати кожному з ВАС, друзі, свою підтримку та захист. Для цього вона має все: досвіді права, сильну і згуртовану команду. Саме їй законодавством України надані широкі повноваження, зокрема щодо контролю за додержанням адміністрацією умов навчання в коледжі, проживання та побуту студентів у гуртожитку.

Вищим органом профспілкової організації студентів у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ УжНУ є профспілкова конференція. Безпосереднє керівництво роботою профспілкової організації здійснює профспілковий комітет, який обирається конференцією на один рік.

Роботою профспілкового комітету керують голова профкому та його заступник (заступники), які обираються конференцією на термін повноважень профспілкового комітету.

char

Цар Олександр Ростиславович, голова профкому Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»

char2

Павлікова Наталія Костянтинівна, заступниця голови профкому Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»adidas yeezy slides price in philippines list 555088-117 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.