Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» радо прийняв нову студентську сім’ю – першокурсників спеціальності «Туризм». Приємно відзначити, що цього навчального року набрано групу цієї спеціальності у кількості 24 особи. Отож наші старшокурсники – майбутні фахівці туристичної галузі – мають гідне поповнення, здатне примножити попередні здобутки.

Саме студенти групи ТО-31 минулого навчального року взяли участь у Х Всеукраїнському науковому молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України-2016», що проводився у м. Києві під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Україна-3000».

Під керівництвом викладача Кривенкової Руслани Юріївни, яка сама неодноразово була лауреатом вказаного всеукраїнського конкурсу під час навчання в університеті, було підготовлено до участі конкурсну наукову роботу студентки спеціальності «Туризм» Попки Марини.

Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» був вперше представлений у другій віковій категорії (студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації) у номінації «Прикладні дослідження з соціально-економічної тематики» з темою наукового дослідження «Як зробити Україну «туристичною Меккою» Європи?»

У підготовці конкурсної наукової роботи з туристичної проблематики було використано теоретичні основи та практичні навики, отримані під час лекційних занять з навчальної дисципліни «Технологія і організація туристичної діяльності» та занять, на які викладачем Кривенковою Р.Ю. було запрошено одного з туроператорів Закарпатської області, а саме туроператора «BELEON TRAVEL», директора фірми Печко Ірину, а також менеджера туристичної фірми «Фарватер Тревел» Король Юлію та інших турагентів.

Хоча наша конкурсантка з коледжу була однією з наймолодших серед 176 конкурсантів зі всієї України, вона гідно представила Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ», а 1-е місце здобула студентка з Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова (м. Київ).