2 грудня 2022 року студенти та викладачі Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ»зібралися в аудиторії для зустрічі з працівниками кіберполіції м. Ужгорода.
Зустріч провели начальник відділу кіберполіції в Закарпатській області, підполковник поліції Танчинець Михайло Михайлович та Інспектор відділу кіберполіції в Закарпатській області, старший лейтенант поліції Платко Василь Васильович.
У рамках зустрічі відбувся семінар-практикум для студентів, викладачів та керівного складу коледжу щодо основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі. Працівники кіберполіції докладно роз'яснили про типові види шахрайств та шляхи їх уникнення,  відповідали на запитання аудиторії та презентували Проєкт «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.