11 лютого 2016 року в коледжі відбулася зустріч студентів економічних спеціальностей із головою Територіального відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області Волощук Мартою Гнатівною та начальником відділу комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби Дацюк Аллою Володимирівною.

Мета зустрічі – роз’яснювальна робота з приводу змін до Податкового кодексу України, що вступили в силу з 1 січня 2016 року.

Формат зустрічі – діалог, у рамках якого студенти мали змогу поставити гостям запитання щодо податкового законодавства. Фахівців теж зацікавило ставлення студентів до певних норм податкового законодавства, уміння їх тлумачити та готовність застосовувати.

На завершення зустрічі гості подарували майбутнім фахівцям брошуру «Податкова реформа – 2016», видану спільними зусиллями представників Асоціації платників податків України та Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України в Закарпатській області.

Nike