5–го жовтня за запрошенням  викладача юридичних дисциплін Гошовської О.І. студенти 1-3 курсів мали змогу зустрітися із  прокурором Ужгородської окружної прокуратури Проданом Олександром Сергійовичем.

Олександр Сергійович поділився зі студентами тонкощами та особливостями практичної діяльності в даній професії. Розповів їм свій шлях становлення, який він розпочав у військовій прокуратурі і наразі продовжує працювати цивільним прокурором Ужгородської окружної  прокуратури.

Ця  зустріч була повчальною та цікавою, оскільки Олександр Сергійович поділився реальною практикою з власного провадження, а також нестандартними правовими ситуаціями. Крім того, гість розповів про життєві аспекти буття в прокуратурі та порадив майбутнім правникам завжди залишатися людьми і навчатися.