Згідно плану заходів відзначення Дня єдності 17 лютого у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі відбулася зустріч працівників коледжу з представниками Ужгородського районного батальйону територіальної оборони - старшим солдатом, учасником АТО Іванців І.О., старшим солдатом Дитинчик А. В., солдатом Хархаліс О.П. На зустрічі педагогоги мали змогу ознайомитися з основними принципами формування підрозділів територіальної оборони, умовами підписання контракту на проходження служби як до кадрового складу, так і у резерві батальонів, про загальні принципи проходження навчань та підготовки. Зустріч відбулася у форматі надзвичайно цікавого діалогу, під час якого було отримано багато корисної інформації та позитивних вражень.

В кінці зустрічі представники територіальної оборони запросили викладачів коледжу на стрілецькі навчання, що відбудуться 25 лютого.

Дякуємо представникам батальйону ТО за зустріч та їх нелегку працю з організації захисту нашої Батьківщини.