Новий начальний рік набирає обертів!

5 жовтня у бібліотеці Природничо-гуманітарного фахового коледжу відбулася зустріч студентів економічних спеціальностей із заслуженим економістом України, генерал-лейтинантом податкової служби України, головою ради місцевого осередку ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України» Закарпатської області Волощук Мартою Гнатівною.

Марта Гнатівна продовжує гарну традицію і презентує та дарує бібліотеці коледжу нову книгу «Податкове право країн ЄС».

Це видання буде цікаве для тих, хто вивчає основи податкового законодавства, його еволюцію, теперішній стан у різних країнах світу.

Як зазначила провідна бібліотекарка Вайнагій Галина Юріївна передані примірники книги поповнять фонд законодавчо-правової літератури, стануть у нагоді студентам, усім читачам.

Дякуємо Марті Гнатівні за цікаву, змістовну зустріч та співавторам за натхненну співпрацю.