Сьогодні найбільший виш краю відчинив свої двері для учнів 9, 10 та 11 класів. Мала зала Вченої ради була заповнена майбутніми абітурієнтами.  Активну участь у заході взяв також і Природничо-гуманітарний фаховий коледж. До гостей  звернувся директор навчального закладу  Володимир Росоха. Він розповів про широкий спектр  спеціальностей коледжу та навчальний процес в цих складних умовах. Також Володимир Войтехович розкрив особливості вступної кампанії до навчального закладу та  наголосив на тому, що до коледжу можуть подавати документи випускники як 9,10 класів, так і випускники 11 класів, що надає більше можливостей для абітурієнтів у виборі майбутнього життєвого та освітнього шляху.
Із умовами вступу можна буде ознайомитися незабаром. На сайті коледжу розміщено інформацію про наш навчальний заклад, його історію, структуру, спеціальності та безліч відомостей щодо освітнього процесу та культурного й соціального розвитку, які пропонує  Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ".