У рамках тижневика юридичних наук 7 жовтня напередодні Дня юриста відбулася зустріч студентів 4 курсу напряму «Право» з головою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, к.ю.н. Данко Віктором Йосиповичем.

Модератором заходу стала викладач юридичних дисциплін Черниченко Ірина Василівна.

Віктор Йосипович розповів про свою кар’єру, про перші кроки в юридичній професії та поділився власним досвідом розгляду різних категорій справ.

Запрошений гість із задоволенням відповідав на запитання, які задавали студенти, зокрема про першу розглянуту справу на посаді судді, про найцікавіше провадження, про функціонування суду присяжних в Україні тощо.

Зустріч відбулася у приємній атмосфері, студенти отримали можливість на прикладі судді ще раз переконатися у важливості професії юриста та необхідності здобувати глибокі знання для їх подальшого застосування на практиці.

Щиро дякуємо Голові Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області за проведену зустріч і з нетерпінням чекаємо на наступні заходи.