1 грудня 2023 року відбулася зустріч студентів Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ УжНУ і студентів факультету туризму та міжнародних комунікацій ДВНЗ УжНУ з представниками денного центру соціально-психологічної допомоги. В результаті зустрічі студенти обмінювалися інформацією про свої фахові напрямки, досвід навчання та майбутні кар'єрні перспективи, що сприяло взаєморозумінню та розвитку толерантності між ними.

Представники денного центру соціально-психологічної допомоги надали студентам корисні поради та ресурси для подолання стресу, навчальних або особистих труднощів. Зустріч стала основою для майбутніх спільних проєктів, сприяючи інтеграції і співпраці студентської громади. Студенти дізналися про можливості додаткового навчання, семінарів, або профорієнтаційних програм, які надає денний центр соціально-психологічної допомоги. В результаті заходу студенти отримали інформацію про важливість психологічного та соціального благополуччя серед учасників освітнього процесу.

Загалом, зустріч мала значущий вплив на студентське співтовариство, створюючи платформу для взаєморозуміння, співпраці та покращення загального стану психологічного та соціального благополуччя.