17 травня 2016 року у Природничо-гуманітарному коледжі відбулася зустріч студентів із капітаном поліції Мацецкою Лідією Василівною – старшим інспектором відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Лідія Василівна провела лекцію з безпеки дорожнього руху; розповіла про складну ситуацію, яка склалася в області через дитячу необережність  на дорогах. Особливу увагу звернула на те, що дотримання Правил дорожнього руху є обов’язковим для всіх.

Лекція супроводжувалася демонстрацією відеороликів про порушників дорожнього руху, які щоденно фіксують правоохоронці.

Зустріч була насиченою, проводилась у формі діалогу, що дало змогу студентам ставити різноманітні запитання, на які вони отримували ґрунтовні відповіді.

Підбиваючи підсумки, наша гостя закликала студентів бути свідомими та дотримуватись Правил дорожнього руху, не перекладаючи відповідальності на інших.

IMG_0448 IMG_0456 IMG_0461 IMG_0447Nike Air Force 1 07 Premium Just Do It AR7719-100 Shoes – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers