Учені зазначають, що для повсякденного спілкування людині необхідно знати 2 тисячі слів англійською. Цього вистачить, щоб зрозуміти 90% інформації. Саме на закріплення таких умінь і було спрямоване чергове засідання нашого клубу. Як відомо, мовні навички формуються у вільному спілкуванні іноземною мовою на буденні теми.

У засіданні Англійського клубу взяли участь студенти І курсу. Засідання клубу проведено в інтерактивному форматі. Англомовний дискусійний клуб – це ефективний засіб для формування англомовної комунікативної компетентності студентів, творчий простір для висловлення студентами їхніх думок та поглядів, реалізації талантів та здібностей особистості.

Захід організовано викладачем  іноземної мови Дорогих Ліною Матвіївною. Якщо ви теж бажаєте вдосконалити, застосувати і показати свої навички володіння англійською мовою, запрошуємо Вас доєднатися до нашої молодої креативної команди!!!