«Розвиток сільського туризму - це вихід із депресивної ситуації регіону» - таку головну ідею висловив голова Закарпатської спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Богдан Пранничук на зустрічі зі студентами та викладачами коледжу.

Із власного досвіду Б. Пранничук поділився цінною та надзвичайно важливою інформацією про щоденні труднощі власників сільських садиб, про недосконалість державного регулювання в сфері, проблеми гостинності та брак фінансування.

Студентів особливо зацікавило питання про актуальність категоризації сільських садиб, про те, чи варто уніфікувати туристичні послуги .

Пан Богдан  кваліфіковано та професійно відповідав на питання аудиторії  і сам ставив перед присутніми  ряд завдань та цікавих проблемних питань  для подальшого наукового дослідження.

Непередбачуваним виявився фінал зустрічі: кожен учасник отримав презент  у формі  цікавих  видань  про сільський зелений туризм Закарпаття.

Студенти та викладачі вдячні Б. Пранничуку за цікавий діалог.

Чекаємо нових зустрічей!Nike News