Ось вже понад два тижні, як наш студентський колектив повернувся до повноцінного очного навчання,на  яке ми всі так очікували. Адже в коледжі для нас відкривається увесь спектр життя. Очно ми маємо змогу наживо слухати лекції, відвідувати фізкультуру, театри та кінотеатри  та загалом розширити свій світогляд. Очне навчання сповнює нас радісними та захоплюючими подіями, де ми всі разом не розділені мережею, монітором ноутбука чи екраном телефону.

Звісно, ми розуміємо, що пандемія нікуди не зникла і знову продовжує наступ, а, отже, знов будуть змінюватися карантинні зони і доведеться переходити на змішане, або й лише дистанційне навчання.  Коледж за допомогою технологічного забезпечення та професійної педагогічної команди забезпечив нам зручне, доступне та комфортне дистанційне навчання в умовах карантину. І дехто зі студентів вважає, що дистанційно навчатися краще, ніж очно, але більшість з нас не хоче повертатись до дистанційної форми, бо вона відбирає в нас одну з важливих частинок нашого студентського життя -  можливість живого повноцінного спілкування. Ми плекаємо надію, що адміністрація коледжу та викладацький склад зроблять все можливе для продовження у нас саме очного процесу навчання. Адже саме таке навчання в коледжі сприяє хорошому засвоєнню матеріалу, нашому всебічному розвитку як особистостей. Ми впевнені, що подолаємо всі перешкоди, оскільки навчаємось в одному з найкращих навчальних закладів області.