22 березня 2016 року відбулися змагання з баскетболу серед студентів Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації у залік ІV студентських спортивних ігор області – 2016 р.

У важкій боротьбі наші спортсмени здолали команди Свалявського технічного коледжу, Закарпатського лісотехнічного коледжу м. Хуст та Ужгородського торговельно-економічного коледжу.

Вітаємо переможців: Поповича Євгена група «Розробка програмного забезпечення» - І курс, Ігнатишина Дениса група «Фінанси і кредит» - ІІ курс, Клепара Юрія група «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» - ІІ курс, , Кобиляшного Дениса група «Розробка програмного забезпечення» - ІІІ курс, Дьордяя Давида група «Землевпорядкування» - ІІІ курс, Бурмика Івана група «Розробка програмного забезпечення» - ІІІ курс та Ткаченка Руслана група «Фінанси і кредит» - ІІІ курс.

Air Jordan