Студенти першого та другого курсів Природничо-гуманітарного фахового коледжу долучилися до перегляду найочікуванішого українського анімаційного мультфільму «Мавка». Фільм створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки  «Лісова пісня», який посідає виняткове місце в усій українській літературі. Над фільмом працювали талановиті українці понад 7 років. Попри загарбницьку масштабну війну студія завершила роботу над мультфільму наприкінці минулого року, як і планувала у мирні часи, і врешті  на початку весни відбулася прем’єра. Незабаром «Мавка» з’явиться на великих екранах та стримінгових платформах в усьому світі: права на показ мультфільму придбали більш ніж 80 країн.

Анімаційний фільм зачарував глядачів із перших хвилин перегляду, адже містить чарівність української автентики, розкриває образи зі слов’янської міфології, захоплює своєю оригінальністю, пригодами і гумором по-українськи. Неймовірно щемко було спостерігати за жвавими відгуками наших глядачів: студенти багато сміялися, адже у фільмі було чимало гумористичних сцен, підспівували під саундтрек Артема Пивоварова та Христини Соловій, переймалися романтичним настроєм фантастичного сюжету та хвилювалися долею Мавки – Душі Лісу і його Берегині. Особливо гостро сприймали глядачі основний конфлікт у фільмі – битву за своє: свій Ліс і свої ідеали. І раділи щасливому фіналові, який переконує, що світло переможе темряву.