Природничо-гуманітарний коледж напружено завершує 2015-2016 навчальний рік. Добігає кінця складання весняно-літньої сесії, ДПА, навчання у першокурсників.

Але найважливішим як для студентів, так і викладачів є складання державних іспитів та захист дипломних проектів нашими випускниками, яких цьогоріч є 205 осіб.

Із 16 по 25 червня державна екзаменаційна комісія, очолювана знаним юристом, к.ю.н., доц. Немешем П.Ф., оцінюватиме знання і фахову підготовку випускників денної і заочної форм навчання спеціальності «Правознавство». Отримати дипломи молодшого спеціаліста готуються 76 майбутніх юристів.

Випускники спеціальності «Розробка програмного забезпечення» готуються до захисту дипломних проектів, що триватиме із 20 по 25 червня. Студентами 4-го курсу розроблено 64 тем, спрямованих на виконання програмних продуктів як для пересічного користувача ПК, так і професіонала, та проектування WEB-сторінок тощо. Висококваліфікована ДЕК, у якій головою призначений Великий В.В., начальник центру інформаційних технологій Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта», належно оцінить науковий рівень та професійну придатність наших випускників.

Дипломи молодших спеціалістів здобуватимуть і 54 випускники спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Оціночна діяльність». Державні іспити у них триватимуть із 21 по 24 червня. Свої знання, набуті за роки навчання, демонструватимуть студенти 3-х курсів перед комісією, очолюваного Дідик Г.М., заступником начальника головного управління Державного казначейства у Закарпатській області.

Лише вдруге у нас є випуск 11 студентів спеціальності «Землевпорядкування». Успішно пройшовши акредитацію минулого навчального року, ми вручимо дипломи майбутнім фахівцям. Захист дипломних проектів відбуватиметься з 21 по 22 червня перед ДЕК, головою якої призначено Чепкого О.О., начальника відділу землекористування Ужгородської міської ради.

Тож успіхів Вам, наші випускники! Мудрості, об’єктивності і терпіння Вам, шановні члени ДЕК!

Нехай мрія отримати диплом молодшого спеціаліста здійсниться вже   1 липня!Nike