У понеділок, 6 лютого, під керівництвом викладачки Лінчук Наталії Леонідівни стартував Хакатон для студентів 2-4 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», під час якого учасники, впродовж 4 днів, інтенсивно та згуртовано працювали над розробкою гри з нелінійним сюжетом на тему «Слава нації!».

Оцінювання та обговорення конкурсних робіт відбулося 9 лютого в онлайн-режимі викладачами циклової комісії «Програмування та інформаційні технології». Команди представили 13 патріотичних проектів із цікавим і захоплюючим сюжетом.

Найкраще розкрили тему студентки групи КН-21 Адамус Аліса та Кулак Людмила. Друге місце отримали студенти цієї ж групи Олаг Михайло та Тонковці Левенте. Третє місце поділили студенти 4 курсу (Мацега Михайло та Олександр Куртинець, Боровський Андрій та Куца Владислав).