У понеділок, 20 лютого, студенти груп «Право»-21 та КН-11 взяли участь у громадській панахиді пам'яті Небесної Сотні. Небайдужі ужгородці прийшли вшанувати імена тих героїв Майдану, що загинули від ворожих куль снайперів, та захисників України в зоні АТО. Небо тихо плакало холодним дощем, а наші долоні гріли тремтливі свічечки, які разом із квітами лягли на мармур Закарпатської ОДА, що, мабуть, ще пам'ятає події нашого Майдану.

Щира молитва, схилені у скорботі голови і віра в те що Янголи Небесно Сотні бережуть Україну – це імпресії тихого вечора пам'яті. А ми мусимо пам'ятати, щоб не повторилися вбивства на Інститутській і пожарища на Грушевського, війна на Сході і зрада у Раді!

Герої не вмирають! Вони стають часточкою душі кожного з нас, якщо ми  здатні і гідні це відчути!

Слава Україні!Miesten kengät laajasta valikoimasta