«Vivat akademia», «Vivat professores».

Закінчилися державні іспити у студентів-випускників спеціальності «Туристичне обслуговування».

21-22 січня 2016 року студенти успішно склали комплексний державний іспит, який включав питання з чотирьох профільних дисциплін, а 26 січня 2016 року – іспит з іноземної мови.

Оцінювала студентів державна екзаменаційна комісія, яку вже другий рік поспіль очолює Маляр Е.М. – директор департаменту житлово-комунального господарства, туризму та інфраструктури Закарпатської ОДА.

Відповіді студентів справили позитивне враження на ДЕК. Особливо варто відзначити успішність таких випускників, як Щербанич С., Логотська Н, Шварц В., Ковтунович Н. Приємно було почути повні та ґрунтовні відповіді і від студентів заочної форми навчання, особливо Шерегі Д. та Фаркаш А. Декан факультету туризму та міжнародних комунікацій доц. Габчак Н.Ф. запросила всіх випускників продовжити навчання на своєму факультеті в УжНУ.

Бажаємо успішного продовження навчання, перспективного кар’єрного зростання та легкої життєвої дороги нашим випускникам!

DSC_0231 DSC_0233Кроссовки Lifestyle