Щороку 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. А під час повномасштабного вторгнення цей день набув особливого значення, адже наші мужні захисники і захисниці вже понад півтора року захищають Україну від російських окупантів.
День ЗСУ був заснований Верховною Радою майже відразу після здобуття незалежності в 1991 році. Дата свята була приурочена до дня прийняття Закону України "Про Збройні Сили України" 6 грудня 1991 року.
Сьогодні у коледжі особливий день.  Військові завітали на зустріч зі студентами. Офіцери та солдати поділилися цікавими історіями, розповідями, від яких наверталися сльози. Наші студенти привітали їх квітами та подарунками. Всі охочі змогли долучитися до цікавої розмови.
Бажаємо нашим захисникам та захисницям козацького здоров’я, міцного духу, стійкості у боротьбі з ворогом за незалежність і територіальну цілісність України.
Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до України не вичерпується навіть у найскладніші часи!
Ми пишаємося вами!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!