Українська та закарпатська студентська молодь не є виключенням в цьому плані. Особливо дбають про хорошу фізичну форму коледжани нашого навчального закладу, бо наші студенти дуже добре розуміють, що їх життя та здоров'я, а також успіхи у спорті мають прославити Україну та служити прийдешнім поколінням.
20 вересня на Студентській набережні, біля Закарпатського обласного центру дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН, відзначали Міжнародний день студентського спорту, до якого долучилися і наші коледжани. Студенти різних спеціальностей об’єдналися, щоб взяти участь у забігу на 500 метрів. Кожен учасник намагався використати свої навички та техніку бігу, щоб подолати дистанцію якомога швидше. Після забігу було помітно, що спортсмени виснажені, але задоволені своїми результатами. Участь коледжан у Міжнародному дні студентського спорту показала, що наша молодь має не тільки академічні, але й спортивні здібності.
І, хоча у спорті, як і в служінні державі, не має компромісів, --- однак він завжди надихатиме українських студентів.