6 березня 2020р. студенти Природничо-гуманітарного коледжу побували в учнів Нересницької ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району в рамках художньо-інформаційної програми «Зустріч із майбутнім». Учні мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії – 2020, можливостями навчання на підготовчих курсах тощо, про це розповів директор Природничо-гуманітарного коледжу (Природничо-гуманітарного фахового коледжу) Росоха Володимир Войтехович. А коледжани розповіли школярам про наші спеціальності, можливості професійного росту та правил вступу вступу. Кожен виступ супроводжувався яскравою презентацією та щирим захопленням із боку глядачів. Для більш детального ознайомлення зі спеціальностями коледжу та факультетами УжНУ учням і вчителям Нересницької ЗОШ було передано буклети, інформаційні матеріали та пам’ятки абітурієнтам.

Хочемо висловити подяку голові Нересницької селищної ради Гасинцю Василю Івановичу, депутатам сільської ради, директорові Будинку культури, які створили всі необхідні умови для успішного виступу наших студентів.

Абітурієнти, ми чекаємо на вас!

Ставайте нашими студентами!

Ласкаво просимо!