Тижневик юридичних наук та урочистості, присвячені Дню юриста, завершились.

12 жовтня 2017 р. відбулась Х наукова конференція «Студентський вимір щодо актуальних проблем у правознавстві».

У конференції взяли участь  заступники декана юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ». З вітальним словом виступив к.ю.н., доцент Павло Павлович Черевко. Плідної праці та успіху побажав доповідачам Фрідманський Роман Михайлович

Модератором заходу була Черниченко Ірина Василівна, голова циклової комісії юридичних дисциплін Природничо-гуманітарного коледжу.1 2

15 студентів виступили із доповідями на актуальну тему. Їхні виступи були ґрунтовними, змістовними, структурованими, цікавими, пізнавальними, а висновки містили елементи наукової новизни.

Дипломами були нагороджені всі учасники конференції. А от 3 місце посіли Матійчин Надія (група «Право»-42, науковий керівник Пішта В.І.) та Росул Олег (група «Право»-31, науковий керівник Лейба Є.В.).

2 місце зайняли Гусар Лідія (група «Право»-32, науковий керівник       Гребченко І.П.) та Заяць Романна (група «Право»-32, науковий керівник Лейба Є.В.);

Грамотою нагородили учасників, які отримали перемогу (1 місце):

• Лопатюк Наталія. Впровадження інформаційних технологій у господарському судочинстві (група «Право»-41, науковий керівник Черевко І.І.);
  • Марчук Вікторія. Провадження в суді присяжних (група «Право»-42,науковий керівник Черниченко І.В.);
  • Гошовський Євгеній. Лікарська помилка, медична помилка чи медична недбалість? (група «Право»-32,науковий керівник Гошовська О.І.);
  • Голінка Яна. Музичний твір як об’єкт захисту авторського та суміжного права у сфері шоу-бізнесу (група «Право»-22, науковий керівник Гошовська О.І.);
  • Ацбергер Вікторія. Проблемні питання щодо опіки в Україні та зарубіжний досвід їх вирішення (група «Право»-32, науковий керівник Гошовська О.І.).

4 3

Також незалежна комісія відзначила кращі стіннівки академічних груп. 1 місце – група «Право-12», 2 місце –  група «Право-22», 3 місце –  група «Право-32».

Заступник директора коледжу з навчально-виховної робити Галина Ярославівна Пащук привітала не тільки учасників конференції, а й їх наукових керівників та вручила грамоти від ректора Ужгородського національного університету проф. В. Смоланки   викладачам Черниченко І.В., Черевко І.І., Ворон Д.Л. та Гошовській О.І.

Подяки отримали  викладачі юридичних дисциплін Тернущак М.М., Олійник А.І., Лейба Є.В., Васильчук Л.Б., Країло М.В., Семак Е.А., Гребченко І.П.

5Air Jordan 1 Retro High OG UNC Patent Shoes Best Price CD0461-401 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers