7 жовтня у всьому світі святкували День ввічливих людей. Усі знають, що чемність і ввічливість – це найважливіші риси вихованої людини. З добрими, чуйними і ввічливими людьми завжди хочеться спілкуватися, бути поруч з ними.

В бібліотеці коледжу працівниками бібліотеки та під керівництвом викладачки психології Бровдій Мирослави Юріївни було проведено інформаційну хвилинку із студентами перших та других курсів на тему «Ввічливі слова творять дива». Було обговорено важливість слів ввічливості, правил поведінки культурної людини та етикету. Також було вивчено особливості правил ввічливої поведінки в різних країнах світу. Під час інформаційної хвилинки, студенти вивчили правила привітання та прощання в окремих країнах світу.

Інформаційна  хвилинка була дуже веселою, цікавою та пізнавальною!