Враховуючи особливості проведення вступної кампанії 2020 року, зумовлені реалізацією заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вступ на основі базової загальної середньої освіти за кошти фізичних та юридичних осіб продовжено.

Наказ про внесення відповідних змін до Умов прийому на навчання до Природничо-гуманітарного коледжу у 2020 році знаходиться на погодженні в МОН.

Продовжені терміни подачі заяв для вступників на основі базової загальної середньої освіти.

• прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з

1 серпня по 22 серпня 2020 року;

• вступні іспити та співбесіди для цієї категорії вступників проводяться від 23 до 29 серпня;
  • рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00

31 серпня;

• вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб до 12:00

03 серпня 2020 року.

• зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12:00 год. 5 вересня 2020 року;

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто оригінали:

• копію документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 січня 2020 року);
  • копію свідоцтва про базову загальну середню освіту і копію додатка до нього;
  • довідку №13 до Правил реєстрації місця проживання;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Вступники зможуть подати заяву на вступ до Приймальної комісії Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» (м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кабінет 215) з 9:00 год. по 16:00 год.

Субота, неділя-вихідні.

Офіційна електронна адреса Приймальної комісії Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ "УЖНУ" (college@uzhnu.edu.ua).

Телефони приймальної комісії для довідок та консультацій:

+380 096 196 91 03, 095 873 1002.