Солов’їним, потужним відголоссям торкається струн душі рідне Слово, оволодівши яким людина стає не просто незрячою маріонеткою суспільного життя, а Особистістю із власним баченням, світоглядом та чіткою соціальною позицією.

Саме до вищезгаданої категорії індивідів можна сміливо віднести студентку групи «Право»-22 Ацбергер Вікторію, котра посіла 3-є місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і вкотре довела, що коледжани, безперечно, шанують, цінують та наполегливо освоюють всі горизонти барвінкової та співучої мови.

Адміністрація навчального закладу та студентський колектив щиро вітають Вікторію зі здобутою перемогою та бажають успіху і творчої наснаги в подальшому.Nike Air Max