Активне залучення студентської молоді до участі у різних заходах із інформатики сприяє поглибленню зацікавленості до предмету, ініціативності та допитливості учасників. Саме таку мету переслідує викладач інформатики Мокрянин Яна Іванівна, викладаючи дисципліну в студентів-першокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Щирі вітання переможцям Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта – Осінь 2022», студентам групи КН-12, а саме: Зизень Мар’яні (Диплом ІІ ступеня), Чурею Івану (Диплом ІІІ ступеня) та іншим учасникам, що отримали сертифікати.

Також із нетерпінням очікуємо на оголошення результатів олімпіади «Осінь 2022» з інформатики на освітній платформі «На урок» (5 грудня), де студенти приймали участь.