Студенти перших та другого курсів напрямків «Інженерія програмного забезпечення», під керівництвом та організацією викладача англійської мови - Тимчик М.П. взяли участь у всеукраїнській дистанційній олімпіаді із англійської мови.

Учасники виявили свою зацікавленість, показали майстерність при виконанні складних та різноманітних завдань, знання лексичного матеріалу та вживання та використання ідіом та фразеологізмів, граматичних конструкцій.

Олімпіади сприяють виявленню та розвитку в студентах творчих здібностей та інтересу до освіти. Стимулюють їх потенціал, підвищують мотивацію до вивчення та зацікавлення навчальним предметом.

Дякуємо за вашу участь та активність у всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Весна 2021» наступним студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи КН-12 – Лахоцький О., групи  КН-13 Паллай С., група КН 21- Буря М., Козьма В., Мартин В.

А також щиро вітаємо переможців олімпіади:

Ганича Максима, група КН 11, III місце;

Глюдзика Валерія, група КН 12, III місце;

Шипляка Еріка, група КН 21, III місце.

Бажаємо творчих успіхів!