22 листопада 2017 року в коледжі відбулася зустріч студентів економічних спеціальностей із менеджером газети «Все про бухгалтерський облік» Сушко Альоною Вадимівною та Ненько Катериною Миронівною- регіональним представником  всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» в Закарпатській області.

Мета зустрічі – роз’яснювальна робота з приводу опрацювання інформації статей газети при підготовці до занять із  фахових дисциплін.  Формат зустрічі – діалог, у рамках якого студенти мали змогу поставити гостям запитання щодо змін податкового законодавства в бухгалтерському обліку. Фахівців теж зацікавило ставлення студентів до певних норм ведення бухгалтерського обліку, уміння  та готовність застосовувати матеріал газети на практичних та семінарських заняттях.

На завершення зустрічі гості подарували майбутнім фахівцям нові «Плани рахунків бухгалтерського обліку» та інші матеріали, видані всеукраїнською газетою «Все про бухгалтерський облік».Air Jordan