26 січня у Природничо-гуманітарному коледжі  ДВНЗ  «УжНУ»  відбувся виховний захід, присвячений Дню Соборності України та Героям Крут.

Відкрила захід Ходанич М.М викладач історії, яка розповіла про славетні події нашого минулого.

Студентами коледжу Мишанич А. (ЗВ-11), Грись В. (ЗВ-11),          Барна Я.(3В-11), Кізюр В.(БС-11)  було підготовлено художнє читання віршів.

В аудиторії звучали пісні, які допомогли відчути атмосферу подій тих героїчних років.

Відбувся перегляд документальних відеофільмів «Бій під Крутами» та «Становлення української державності».

Перед слухачами виступили студенти групи КН-12 Ходанич П. та Калинич С., які нагадали присутнім про історичну важливість злуки українських земель в єдину державу.

У виховному заході взяли участь Попович М.Т., заступник директора з навчальної роботи та виховання та Пащук Галина  Ярославівна, викладач  української  мови та літератури.

Напрошується паралель із сучасними, небільшовицькими терористами, що використовують ті самі методи загарбання території та страти заручників. Історія повторюється,бо ми не взяли з неї уроків…

Вічна пам’ять загиблим!

Слава живим!

5vtjqIcIjGc DRd5U9PSvQ4 eNNt14pjz8Y GC9C5we3yYY kZRZzAiOnMk WUxfxWhG_D4 ZL6S16uEUfInike