Хімія – наука теоретично-експериментальна, тому важлива роль у її вивченні належить експерименту, який виступає джерелом знань про речовини та хімічні реакції, ознайомлює студентів із методами науково-хімічних досліджень, сприяє формуванню стійкого інтересу до предмету та є важливою умовою активізації пізнавальної діяльності студентів.
Для більш глибокого розуміння хімії та вивчення її як навчального предмета студенти І курсу нашого коледжу лабораторні заняття проводять на професійній базі хімічного факультету «УжНУ». Сама атмосфера лабораторії, її обладнання, магія хімічних реакцій захоплює усіх.
Тому нам цікаво виконувати лабораторні заняття на хімічному факультеті університету під керівництвом кандидата хімічних наук Оксани Василівни Зубаки і викладачів Ольги Іванівни Енеді та Світлани Петрівни Качур. Знання, отримані нами під час виконання лабораторних занять, знадобляться нам і на парах, і в повсякденному житті.
IMG-4942 IMG-4943nike