Адміністрація та педагогічний колектив коледжу вітає Александру Наталію Володимирівну —  викладача-методиста та голову циклової комісії «Програмування та інформаційні технології» з Днем народження.

Вітаємо Вас із радісним життєвим святом. Зичимо Вам щастя і здоров’я, тепла і злагоди, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів. Нехай здійсняться Ваші  задуми і плани, а всі починання нехай супроводжують надія та успіх. Хай доля збагачує Вас  життєвою мудрістю, натхненням і радістю. Нехай у Вашій нелегкій, але такій потрібній, роботі завжди буде місце творчості,  енергійності й запалу.

Нехай студенти радують, випускники не забувають, сім’я підтримує, а здоров’я не підводить. З днем народження, дорога Наталія Володимирівна!