27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Дирекція Природничо-гуманітарного фахового коледжу і викладацький колектив спеціальності «Туризм» вітає своїх студентів з професійним святом! Хай ваша дорога завжди буде цікавою, безпечною та радісною.

Святкування Дня туризму стосуються не лише людей, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Загалом це свято кожного, хто хоча б раз відчув себе мандрівником, вибравшись на природу: чи то на берег річки, у ліс або в поле.

Турист – людина, яка прагне до знань і здобуває їх, мандруючи різними мальовничими куточками нашої планети.

Програма святкування у коледжі:

• 27 вересня - студентська конференці;
  • 28 вересня - екскурсія на озеро Синевир та водоспад Шипіт.

Анонсуємо, що на цьому наші мандрівки з вами не закінчуються. Впродовж навчального року планується поїздка до Чернівців, участь у Параді Миколайчиків, похід на г. Говерлу.

Хай все буде туризм!)