За ініціативою викладача англійської мови Тимчик М. П. на ЦК «Іноземних мов» було організовано та залучено студентів напрямку «Інженерія програмного забезпечення»: Буря М. – викладач Тимчик М. П., Мормуль О. – викладач Панько Е. П. За домовленістю із організаторами конкурсу, 2-є студентів мали змогу безкоштовно презентувати свої роботи. Студенти обрали секцію IT тема «Harmful vs useful computer games».

The Universal Competition of Educational Poster (UniCEP) — це міжнародний онлайн-конкурс навчальних постерів, який щорічно проводить Оргкомітет UniCEP до якого входять спеціалісти різних країн із 7 секцій, а саме:

біології

фізики

хімії

соціології

екології

комп’ютерних наук

оригамі

Мета конкурсу - дати можливість кожному учаснику поділитися своїми мріями, вміннями та багатою фантазією. Учасники можуть створити оригінальні плакати, які стануть корисними для їхнього творчого розвитку та навчання.

Роботи оцінювалися за 4-ма критеріями:

1) змістове повідомлення постеру

2) оригінальність

3) актуальність

4) дизайн

Дякуємо журі IT напрямку до якого входили: доктор наук, проф. Chuan-Ming Liu (Тайвань), проджект-менеджер Mariko Torigoe (Японія), вчитель Thandar Oo (М’янма).

Щиро вітаємо студентів із участю та перемогою!