yana2У середу, 23 листопада, у приміщенні розважального клубу «Фантом» відбувся фінал обласного туру «Кращий студент-2016». Ужгородський національний університет у ньому представляли всього дві студентки, одна з яких – наша Яна Голінка із групи «Право-12». Це велике досягнення юної першокурсниці – увійти до вісімки фіналістів серед усіх вищих навчальних закладів Закарпаття.

Яна гідно представила наш навчальний заклад, виступивши із оригінальним привітанням та чудовою піснею, виконаною албанською мовою. Яскравий сценічний костюм, талановитий спів, уміння триматися на сцені – усе це було високо оцінено як членами журі, так і численними шанувальниками у залі. Наша група підтримки була визнана найкращою. Гарячі аплодисменти, емоційні вигуки «Я-на! Су-пер!» та яскраві плакати допомагали нашій юній конкурсантці побороти хвилювання і блискуче виступити на сцені.

Ми пишаємося Тобою, Яночко, і бажаємо подальших перемог і вагомих успіхів на студентській ниві!

Нехай Твоя пісня лунає по всій Україні та за її межами, а число шанувальників збільшується в геометричній прогресії!

img_1955The world is yours – Neue Sneaker, Apparel und mehr für Kids