Щиро вітаємо, професорсько-викладацький колектив та студентів з 75-ю річницею Ужгородського національного університету!

Нині наш вуз - один з провідних університетів країни, який має значні досягнення в минулому і сучасному, здійснює великий вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток країни та нашого краю.

Вітаємо колективи та студентів «Ужгородського національного університету» та Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ « УжНУ» з ювілеєм.  Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя - багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним.

Переконливих здобутків в ім'я українського народу, міцного здоров'я, довголіття, родинного щастя!

Колектив коледжу та студентство

Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ»