Шановні колеги – талановиті педагоги і наставники!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом –

Днем працівника освіти!

У цей складний для України загалом і освіти України зокрема час

Ви гідно виконуєте свій святий обов’язок – навчаєте і виховуєте майбутнє покоління. Талант від Бога, невтомна праця над собою, щоденне удосконалення і збагачення досвіду – це запорука Ваших високих досягнень у царині вищої освіти.

Тож нехай золота осінь принесе Вам повні кошики щастя, заструмує джерелами наснаги і творчості, обдарує життєдайним дощем – здоров’ям, добробутом, повагою і вдячністю за невтомну працю.

Хай Ваші діти і студенти, і ми разом із ними, живуть у мирі, а не відвойовують його! Дай, Боже добрих сусідів за стіною і за кордоном!

Щасти Вам на тернистому педагогічному шляху, який обов’язково розцвіте і зарясніє стиглими плодами високого професіоналізму!

З повагою –

директор Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»                   В.В. Росоха

29.09.2017р.

nike