6 грудня вся країна відзначала День Збройних сил України . До цієї славної дати було присвячене урочисте зібрання викладачів та курсантів кафедри військової підготовки УжНУ.

Професійні військові, а нині - педагоги відзначили кращих студентів, які досягли високих успіхів в опануванні тактики і стратегії воєнних дій, мистецтва розвідки, військової психології. Приємно зазначити, що серед тих, кому вручив відзнаки завідувач кафедри полковник Олійник В.В., були й колишні наші студенти – Фреган Юрій, Паламарчук Станіслав та ін.

З нагоди свята студент коледжу підготували концертну програму, яка з великою увагою і вдячністю була сприйнята глядачами.

Прониклива поезія про Україну, які прочитала Юлія Баранова, пісні у виконанні Яни Голінки та Крістіни Дендьєші, веселі мініатюри від нашої юної  КВН- команди були дуже вдалими і доречними.

Завідувач кафедри Олійник В.Ю. та його заступник Єськін І.В. щиро подякували нашим артистам і подарували великий торт.

А ми чекаємо навої нагоди, щоб показати людям, які талановиті наші студенти.

adidas soho location los angeles today events