Адміністрація Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» вітає Вас дорогі освітяни  із професійним святом – Днем працівників освіти.

Всіх Вас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Глибока повага Вам, дорогі освітяни, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Саме Ви робите визначальний внесок у розвиток і становлення професійного авторитету нашого коледжу, формуєте нове покоління громадян України, долучаючи студентів до скарбниці освіченості, духовності, прагнення змінювати на краще своє життя і долю країни.

Висловлюємо щиру вдячність Вам за творчу самовіддану працю і безкорисливе добро, яке Ви даруєте своїм вихованцям, за професіоналізм, витримку та терпіння, за любов до обраної професії і багатство душі.

Спільними зусиллями ми повною мірою досягнемо нашої спільної мети – процвітання Природничо-гуманітарного фахового коледжу, удосконалення професійної майстерності наших студентів, забезпечення доступної, якісної освіти кожному громадянинові та створення належних умов для самореалізації особистості.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи.

Зі святом!

Адміністрація коледжу