Цими днями до коледжу завітали студенти з Індії, які підготували презентації та розповіді англійською мовою про їхню чаруючу, маловідому та екзотичну країну.

Колежани та викладачі слухали з великим захопленням, оскільки ніколи не бували в Індії, а тут отримали нагоду поспілкуватися та практикувати іноземну мову. Були представлені цікаві факти про традиції, звичаї, національні страви, релігію, спорт, видатних людей і визначні місця Індії.

Варто зазначити, що, незважаючи на поділ Індії на 29 частин і різні мови, відчувається єдність у їх різноманітності.

Після презентації студенти коледжу захоплено знайомились з іноземцями під час «Круглого столу», вдосконалювали своє вміння спілкуватись англійською і таким чином долали мовний бар’єр.

Здивувало, що студенти з Індії знають ключові фрази українською мовою. Взаємно колежани зацікавились вивчити кілька фраз мовою гінді.

Підсумовуючи, зазначимо, що ця зустріч ще раз підтвердила важливість володіння іноземною мовою в сучасних умовах глобалізації.

Nike