21 лютого 2023 року  відбулося  вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальності 242 "Туризм".
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора Природничо-гуманітарного фахового коледжу Сидор Роман Михайлович, який привітав випускників із завершенням навчання, побажав успіхів і наснаги у майбутньому.
Випускники отримали свої путівки у професійне майбутнє, а разом з тим високі знання, майстерність, неоціненний досвід, найкращих друзів. Протягом навчання  Природничо-гуманітарний коледж став для них другою домівкою, особливим місцем, де вирує бурхливе студентське життя.
На добру пам'ять про студентські роки навчання у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі ДВНЗ «УжНУ» випускники зробили загальне спільне фото.