Викладачка англійської мови, канд. пед. наук Тимчик М. П. взяла участь у конкурсі для вчителів та репетиторів англійської мови на платформі TalkEn.Cloud. TalkEn.Cloud - нова українська цифрова платформа, створена виключно для викладання англійської мови з використанням підручників, частина яких отримала гриф МОН України.

Платформа передбачає також використання новітньої моделі викладання «Перевернутий урок».

Переможці конкурсу отримали безкоштовний доступ до матеріалів та можливість    використання інтерактивних підручників для своїх учнів чи студентів протягом 4 місяців.

Студенти першого курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" мали змогу випробувати цю платформу під час занять англійської мови відповідно до програми.