30 вересня – День бібліотекаря.  Мабуть, немає жодної людини, яка б не користувалася інтелектуальними послугами цього храму книги.

Жодний навчальний заклад не існував би, якби вдумливий бібліотекар не сформував фонд  підручників, художньої та фахової літератури. Отож без бібліотеки не обійтись!

У Природничо-гуманітарному коледжу бібліотека налічує  близько тридцяти тисяч одиниць навчальних , наукових та  мистецьких видань, періодики тощо. Обслуговують студентів двоє  досвідчених працівників Станко О.В. та       Газа М.Ю.

З нагоди професійного свята наших бібліотекарів щиро привітав директор коледжу Росоха В.В., а Оксані Василівні Станко вручив подяку за сумлінну працю.

Студентський та педагогічний колективи приєднуються до привітань і бажають нашим бібліотекарям вдумливих і вдячних читачів.Air Jordan 1 Retro High OG "Obsidian" Sail/Obsidian-University Blue For Sale