15 листопад 2016 року студенти перших курсів Природничо-гуманітарного коледжу відвідали Ужгородський ботанічний сад, що розташований на вул. Івана Ольбрахта.

Під керівництвом викладачів коледжу було організовано прибирання території саду. З неприхованим захопленням і вдячністю працівники ботанічного саду прийняли пропозицію щодо бажання студентів привести в порядок частину території. Усі відчували такий запал до роботи, що руки немов самі працювали, а ноги невпинно ходили. Кожен хотів зробити свій маленький вклад для покращення стану цієї зеленої перлини Ужгорода, що приваблює і мешканців міста, і натовпи туристів.

Як тільки погодні умови дозволять продовжити роботу, нова група студентів прийде на зміну, щоб навесні наш сад розцвів усіма барвами і вабив до себе ще більше людей.

2vqdledycqm jmvfdruoono lvork_8yw1y reu0um8ujxc sy0exfarzsmAir Jordan 1 GS