26-го квітня у ПГФК ДВНЗ «УжНУ» голова циклової комісії юридичних дисциплін Юричка Лариса Володимирівна організувала цікавий захід – відкритий семінар із гостею – заступником декана юридичного факультету УжНУ, д.ю.н. Менджул М.В., де студенти могли поставити цікаві запитання та дізнатися про механізм відновлення втрачених документів, зокрема паспорту, правовстановлюючих документів на майно тощо.

Другокурсники спеціальності «Право» дізнались як діяти і куди звертатись, щоб відновити документи, сьогодні, у зв’язку із веденням бойових дій на території України. Ці актуальні питання стали предметом обговорення під час відкритого заходу.

Разом із модератором публічного семінару студенти опрацювали нормативно-правову базу, яка регулює відновлення втрачених документів та вивчили алгоритми дій при втраті документів, що посвідчують особу, право власності на нерухоме майно, документів про освіту,  приділили  увагу особливостям відновлення документів, втрачених через бойові дії.

Щиро дякуємо Марії Василівні за співпрацю та надану студентам корисну інформацію!